Penampilan kolam renang moden banyak bergantung pada cara pencahayaan disediakan di bawahnya. Teknologi LED kini merupakan cara standard untuk menyalakan kolam renang. Ia bukan sahaja menerangi kawasan itu, tetapi ia juga mengubah mood dan membuatkan orang ramai berasa lebih selamat pada waktu malam. Dengan kecekapan tinggi, fleksibiliti, dan jangka hayat yang panjang,Lampu kolam renang LEDmengubah rupa kawasan air pada waktu malam.
Teknologi utama: Kekuatan dan keselamatan
Sebelum apa-apa lagi, lampu kolam ialah item-berteknologi tinggi. Ia perlu kekal tertimbus di dalam air untuk masa yang lama dan dapat mengendalikan tekanan dan haus daripada bahan kimia. Oleh kerana itu, gred kalis air sarungnya adalah sangat penting. Biasanya, ia perlu memenuhi piawaian IP68 untuk menjadi kalis debu sepenuhnya-dan selamat, walaupun ia kekal basah untuk masa yang lama. Badan lampu mesti diperbuat daripada bahan yang tidak akan berkarat apabila terdedah kepada pembasmi kuman kolam. Piawaian yang ketat inilah yang memastikan lampu selamat dari segi elektrik dan berfungsi dengan pasti. Mereka juga menentukan bagaimana ia kelihatan.
Perubahan kepada warna dan pencahayaan
Perkara yang menarik tentang LED ialah ia boleh dibentuk dalam apa jua cara yang anda mahukan. Dengan mencampurkan cip RGB (merah, hijau dan biru) di dalam, satu lampu boleh menghasilkan berjuta-juta warna. Ini bermakna warna kolam boleh ditukar pada bila-bila masa agar sesuai dengan mood. Contohnya, warna biru tenang bagus untuk bersantai, manakala perubahan warna cerah bagus untuk pesta. Semua ini boleh dikawal dengan mudah oleh sistem rumah pintar atau aplikasi pada telefon anda, menjadikan pautan antara cahaya dan mood serta-merta.
| Cip LED | Epistar / SMD2835 |
| Penarafan IP | IP68 Kalis Air |
| Voltan masukan | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| kuasa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Fungsi | RGB+CCT Menukar+malap |
| Suhu warna | RGBW atau putih hangat, putih semula jadi, putih sejuk |
| bahan | Aluminium +PMMA |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Waranti | 5 tahun |
| Penutup Bingkai | putih |
| Bersijil | TUV, CE, ROHS |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Pemikiran tentang Pemasangan dan Penyelenggaraan
Memasukkanlampu kolamadalah pekerjaan untuk seorang profesional. Ia memerlukan cangkerang lampu untuk dimasukkan ke dalam struktur dinding kolam sebelum ia dituangkan, dan lubang pendawaian mesti kalis air pada piawaian yang sangat tinggi. Satu lagi faktor reka bentuk penting ialah betapa mudahnya untuk diselenggara. Borang modular digunakan dalam-lampu berkualiti tinggi. Tidak perlu mengosongkan air kolam, walaupun sumber cahaya dalaman perlu ditukar. Profesional boleh melakukan kerja di bawah air, yang mengurangkan kos-penyelenggaraan jangka panjang dengan jumlah yang besar.
Lampu kolam LEDadalah yang terbaik dari kedua-dua dunia apabila ia berkaitan dengan kegunaan dan gaya. Selain memastikan semua orang selamat pada waktu malam, mereka menyalakan kolam dan menjadikannya hidup. Lampu kolam LED-yang direka dengan baik dan{3}}berkualiti tinggi ialah bahagian penting untuk menjadikan idea ciri air berfungsi. Untuk butiran lanjut tentang tawaran kami, sila hubungi kami dibwzm18@ledbenweilighting.com.


