Pernahkah anda bimbang untuk membina penghuni semasa gangguan kuasa yang tidak dijangka? Sistem pencahayaan kecemasan tradisional mempunyai pencahayaan yang tidak mencukupi, tindak balas perlahan, dan perbelanjaan penyelenggaraan yang tinggi. Pintar modenTiub cahaya kecemasan LEDakan mengubah ini dan menyediakan semua yang boleh dipercayai - pencahayaan keselamatan cuaca untuk kemudahan komersial dan perindustrian. Teknologi lanjutan dalam penyelesaian pencahayaan ini memberikan pencahayaan harian yang berkesan dan keselamatan kecemasan.
Fungsi kecemasan dan teras yang sangat baik
IniTiub lampu kecemasan LEDDibina - dalam sandaran bateri adalah ciri yang paling ketara. Ia berfungsi sebagai tenaga - tiub pencahayaan yang cekap di bawah tetapan bekalan kuasa standard. Semasa gangguan kuasa, lampu secara automatik beralih ke mod kecemasan dan boleh memberikan lampu selama lebih dari 2 jam. Penukaran yang lancar ini menjamin bahawa pencahayaan tidak akan terganggu semasa kecemasan, pemindahan kakitangan sokongan dan operasi kecemasan.
Tiub cahaya datang dalam 2 kaki, 4 kaki, dan saiz 5 kaki dengan kuasa 20W -80W untuk memenuhi keperluan pencahayaan yang pelbagai. Kecekapan bercahaya yang tinggi (120-160 lumens per watt) memberikan pencahayaan yang cukup sambil menjimatkan tenaga. Reka bentuk input voltan luas (85-265V AC) menyesuaikan diri dengan tetapan grid kuasa di seluruh dunia, memastikan operasi mantap.
| Saiz | 2ft, 4ft, 5ft |
| Watt | 20W, 40W, 50W, 60W, 80W |
| Kecekapan bercahaya | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Voltan input | 85-265V AC |
| Cct | 3000K, 3500K, 4000K, 5000K, 6000K, 6500K |
| Fungsi | 0-10V Dali Dimming, Sensor Gerakan Microwave, Backup Bateri Kecemasan, Boleh Dihubungkan |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Pangkalan lampu | G13 |
| Cri | >80 |
| Cip LED | 2835 LED Chip, EPISTAR |
| Jaminan | 5 tahun |
| Bahan tiub | Badan aluminium+ lensa PC |
| Jangka hayat | 50000hours |
| Penggunaan kecemasan | Apabila tidak ada elektrik, ia masih boleh berfungsi 2 jam |
| Perlindungan PC (pilihan) | Jelas atau susu |
Kawalan pintar dan sambungan fleksibel
Sistem Dimming Pintar Dali 0-10v dalam initiub lampu kecemasanmembolehkan kawalan kecerahan yang tepat untuk memenuhi keperluan alam sekitar dan penggunaan, mengoptimumkan penggunaan tenaga. Sensor gerakan gelombang mikro mengesan aktiviti manusia, membolehkan kawalan pintar pencahayaan automatik apabila orang datang dan dimming automatik apabila orang berlepas, menjadikannya sesuai untuk koridor dan tangga di mana orang jarang tinggal.
Tiub cahayaBentuk membolehkan sambungan dan integrasi mudah dengan sistem kawalan bangunan. Platform kawalan pusat kami membolehkan pengguna memantau setiap keadaan tiub lampu, menerima peringatan penyelenggaraan, dan menerima amaran masalah, memudahkan pengurusan sistem. Suhu pelbagai warna (3000K -6500K) memenuhi persekitaran aplikasi dan keperluan fungsi.
Kualiti dan nilai tahan lama
Epistar 2835 LED Chips, Perumahan Aluminium, dan Lensa PC menyediakan pengurusan haba yang unggul dan prestasi optik. IP - Perlindungan tahap membolehkan operasi mantap dalam keadaan yang berbeza -beza, dan indeks rendering warna lebih daripada 80 menjadikan warna semula jadi. Reka bentuk soket lampu standard G13 memudahkan pemasangan dan penggantian tanpa pengubahsuaian infrastruktur.
Penyelenggaraan yang rendah dan kebolehpercayaan jangka panjang - dijamin oleh waranti 5 tahun dan jangka hayat 50,000 jam. PC telus atau putih meliputi memenuhi keperluan pengedaran cahaya yang pelbagai. Putih mengedarkan cahaya lebih lembut dan seragam.
Semua peminat keselamatan dan kecekapan tenaga bangunan harus membeli pandai iniTiub lampu kecemasan LED. Ia boleh memberikan pencahayaan sehari -hari yang hebat dan sokongan kecemasan yang boleh dipercayai di pejabat, pusat membeli -belah, hospital, sekolah, atau kompleks perindustrian. Kawalan yang canggih, jangka hayat lanjutan, dan penyelenggaraan murah menyediakan ROI yang hebat. Untuk memastikan pengguna bangunan dan keselamatan kakitangan, tingkatkan sistem pencahayaan anda dengan cepat.
Untuk maklumat lanjut mengenai tawaran kami, sila hubungi kami dibwzm18@ledbenweilighting.com.


