Pencahayaan dalaman yang berkualiti paling biasa dicapai denganLampu panel LED. Reka bentuk mereka bergantung pada teknologi optik unggul untuk menukar titik-seperti sumber cahaya kepada pancaran cahaya permukaan seragam untuk pencahayaan komersil dan pejabat yang selesa dan cekap.
Kawalan Cahaya dan Struktur Optik
Lampu panel LEDsistem optik menggunakan plat panduan cahaya, plat resapan, dan filem pemantul. Lampu cip LED mencapai plat panduan cahaya dari sisi dan dipantulkan sepenuhnya dan disebarkan oleh struktur titik yang tepat. Plat resapan menghilangkan bintik-bintik terang setempat, menjamin kecerahan seragam pada permukaan yang menyala. Pembinaan lampu menghalang silau walaupun pada kecerahan maksimum, memberikan pengalaman visual yang lembut dan selesa.
| Cip LED | Epistar / SMD2835 |
| Penarafan IP | IP44 |
| Voltan masukan | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| kuasa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Saiz | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Sokong Dimmer | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Aluminium +PMMA |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Waranti | 5 tahun |
| Penutup Bingkai | Putih & Perak |
| Bersijil | TUV, CE, ROHS |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Integrasi dan Kecantikan Ruang
Lampu panel LEDboleh dipasang dalam pelbagai cara untuk memenuhi keperluan hiasan. Mentol dipasang di siling tetap-boleh dipasang terus untuk kesan planar yang ringkas. Pemasangan terbenam berpadu dengan siling untuk penampilan yang lancar. Pencahayaan-tinggi boleh disesuaikan dengan pemasangan penggantungan. Badan ultra-nipis dan struktur bingkai ringkas membolehkan lampu dipadankan dengan dalaman seni bina moden dan memberikan pencahayaan berfungsi sambil menambah keindahan ruang.
| kuasa | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | 80-83Ra atau 95-98Ra |
| Sokong Dimmer | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| Cip LED | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| bahan | Penutup aluminium+PC |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Penutup Bingkai | putih |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V ATAU 12V DC, 24V DC |
| Saiz potongan | 68mm hingga 280mm |
| Diameter luar | 85-300mm |
Prestasi dan kegunaan kecekapan tenaga
Lampu panel LEDmenawarkan kecekapan tenaga dan-pencahayaan berkualiti tinggi. Mereka menjimatkan 50% lebih tenaga daripada lampu gril kerana kecekapan penukaran fotoelektriknya. Indeks pemaparan warna yang tinggi menghasilkan semula warna objek dengan tepat dan tetapan suhu berbilang-warna memenuhi pelbagai keperluan pencahayaan. Sifat ini menjadikannya sesuai untuk-pencahayaan jangka panjang di pejabat, sekolah, hospital dan persekitaran komersial lain. Mereka meningkatkan keselesaan visual, mengurangkan kos berjalan dan memberikan pencahayaan yang mampan.
Untuk butiran lanjut tentang tawaran kami, sila hubungi kami dibwzm18@ledbenweilighting.com.


