Cahaya adalah penting dalam keadaan pencahayaan yang tepat. Dalam pembinaan malam, pemeriksaan gudang, dan penyelenggaraan garaj rumah, lampu kerja prestasi tinggi - meningkatkan kecekapan dan keselamatan. Inilampu kerja mudah alih LED terangDengan kawalan jauh menaikkan bar untuk alat pencahayaan moden dengan prestasi dan kemudahan penggunaannya.
Jauh Pintar, Operasi Mudah
Suis atau kecerahan lampu kerja tradisional biasanya diselaraskan secara manual. Sekatan alam sekitar menjadikan ini tidak selesa dan sukar untuk dijalankan. Kawalan jauh pintar disertakan dengan iniCahaya kerja LED. Pengguna boleh mengubah suai kecerahan dan suhu warna jauh dengan suis. Lampu tidak perlu terus didekati, terutamanya di ketinggian tinggi -, besar, atau berdebu. Reka bentuk kawalan jauh meningkatkan fleksibiliti dan keselamatan. Melaraskan ke 2700K Hangat Kuning atau 6500K Cahaya putih tulen hanya memerlukan akhbar sederhana, memastikan perhatian kerja yang tidak terganggu.
Kecekapan, penjimatan tenaga, dan kecerahan
Kecekapan lumen adalah ukuran prestasi cahaya utama.Cahaya iniMenggunakan LED SMD2835 dengan 120lm/W hingga 160lm/W Kecekapan bercahaya. Ia memberikan pencahayaan yang lebih cerah dengan penggunaan kuasa yang sama. Penggunaan tenaga jauh lebih rendah daripada lampu tradisional, namun kecerahan masih tidak terjejas. Bekalan kuasa - yang dibina menerima 100-277VAC, serasi dengan grid kuasa global, tanpa pengubah. Sisa tenaga dikurangkan dan tenaga hijau disimpan apabila faktor kuasa (PF) lebih besar daripada 0.95. Cahaya menerangi seluruh ruang secara merata dengan sudut rasuk 360 darjah, menghilangkan bintik -bintik gelap dan menjadikan tempat kerja kelihatan.
| Dipimpin | SMD2835 |
| suhu warna (CCT) | 2700K-6500K |
| Sudut rasuk (ijazah) | 360 darjah |
| Suhu kerja (ijazah) | -40 hingga +45 darjah |
| Cri | 80+ |
| Jangka hayat | 50,000 jam pada 25 darjah |
| Voltan | 100-277VAC/50-60Hz |
| Pemandu | Bekalan kuasa dalaman |
| Keberkesanan bercahaya | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Pangkalan lampu | Pemasangan cangkuk |
| Pf | >0.95 |
| Jaminan | 5 tahun |
Kuat, boleh disesuaikan dengan situasi yang buruk
Suhu tinggi dan rendah, habuk, dan getaran mencabar lampu kerja. Produk ini dibina untuk bertahan. Julat suhu operasi adalah - 40 darjah ke +45 darjah. Ia berfungsi dengan pasti pada musim panas dan musim sejuk. Pembiakan warna yang benar dan keletihan visual yang dikurangkan dijamin oleh cri 80+. Teknologi LED memanjangkan jangka hayatnya kepada 50,000 jam. Pada 8 jam sehari, ia boleh berjalan selama lebih dari 17 tahun. Pengguna telah lama - istilah ketenangan fikiran dengan jaminan lima tahun.
Theultra - cahaya kerja mudah alih terangmeningkatkan keselamatan dan kecekapan. Ia mempunyai banyak manfaat pencahayaan moden, termasuk kawalan pintar jauh, tenaga - pencahayaan penjimatan, kebolehgunaan yang luas, dan reka bentuk yang kukuh dan berkekalan. Lampu ini sangat bagus untuk DIYers dan profesional yang menghargai kualiti dan perincian untuk menerangi setiap langkah ke arah pencapaian.
Untuk maklumat lanjut mengenai tawaran kami, sila hubungi kami dibwzm18@ledbenweilighting.com.


