Penampilan makanan menentukan jualan dalam sektor runcit yang kompetitif. Industri makanan - spesifiktiub cahaya T8 LED merah jambuMeningkatkan kesegaran visual daging, buah -buahan, dan sayur -sayuran.
Prinsip Teknikal Optik Mencerahkan
Tiub cahaya inimemancarkan bukan cahaya merah jambu -. Ia adalah spektrum yang ditakrifkan secara saintifik. Ia mencipta cahaya merah jambu - putih dengan meningkatkan cahaya merah dan menambah cahaya putih sejuk. Cahaya ini boleh mengimbangi panjang gelombang yang dicerminkan pada makanan, meningkatkan tekstur merah yang terang dari tisu daging dan bersinar putih tulen lemak sambil membuat sayur -sayuran dan buah -buahan kelihatan plumper dan moister. Ia secara langsung mengatasi paparan - warna yang disebabkan pudar optik.
Nilai komersil menggalakkan pembelian
Secara komersil, cahaya menjual dengan senyap. Sumber cahaya merah jambu membuat stik, daging babi, dan tampalan daging di kaunter daging segar kelihatan lebih segar, meminimumkan pengoksidaan dan perubahan warna. Ia memberikan barangan yang dimasak dan dibakar warna yang hangat, menarik dan meningkatkan tekstur telus makanan laut. Pencahayaan ini secara langsung memberi kesan kepada penghakiman deria pengguna, meningkatkan keinginan pembelian dan menurunkan penampilan - kerugian yang berkaitan.
| Watt: | 8W / 12W / 16W / 26W |
| Suhu warna: | Merah jambu |
| Sumber LED: | Epistar |
| Voltan input | AC85-265VAC/50-60Hz |
| Keberkesanan luminaire: | 58 lm/w |
| Output lumen: | 520lm / 720lm / 1088lm / 1716lm |
| Penyebar: | Frosted |
| Indeks Rendering Warna: | >80RA atau 90RA |
| Sudut rasuk: | 120 darjah |
| Bahan perumahan | Aluminium |
| Suhu kerja | ﹣30 darjah - ﹢ 50 darjah |
Penempatan senario aplikasi tertentu
Nilainya adalah tertinggi dalam makanan tertentu. Kaunter daging segar adalah kegunaan utamanya, memelihara warna merah yang indah daging. Ia menjadikan buah premium, bar salad, dan produk kaunter makanan organik kelihatan lebih segar dan juicier. Tinggi - kedai makanan akhir juga menggunakannya untuk pencahayaan ambien untuk mencipta suasana yang unik, tinggi- dan mengintegrasikan estetika paparan ke dalam pengalaman membeli -belah.
Faktor pemilihan dan pelaksanaan utama
Tiub pencahayaan makanan profesionalharus dipilih berdasarkan beberapa faktor utama. Pertama dan terpenting ialah Indeks Rendering Warna (CRI), yang sepatutnya melebihi 90 untuk pembiakan warna yang tepat. Semak carta pengedaran spektrum untuk memastikan ia meningkatkan nada merah dan hangat. Juga penting adalah kecekapan tenaga, seumur hidup, dan keserasian dengan pemegang cahaya T8 semasa, yang mempengaruhi kos operasi dan kemudahan penyelenggaraan jangka panjang -.
Tiub cahaya T8 LED merah jambuMenggabungkan teknologi optik dan psikologi runcit. Ia menyelesaikan cabaran penyelenggaraan penampilan yang paling praktikal runcit makanan dengan formula spektrum saintifik, menjadikan pencahayaan menjadi pelaburan strategik untuk jualan dan imej jenama.
Untuk maklumat lanjut mengenai tawaran kami, sila hubungi kami dibwzm18@ledbenweilighting.com.


