Lampu panel LEDkini merupakan cara paling biasa untuk menerangi bilik di dunia moden. Ia telah menukar standard untuk ketekalan cahaya dengan satu-ciri--jenis pemancar cahaya rata-nya. Lampu jenis ini adalah yang terbaik untuk menghasilkan cahaya yang lebar dan selesa yang menghilangkan silau dan bayang-bayang tebal serta menjadikan persekitaran visual yang baik untuk-hidup dan bekerja jangka panjang.
Kualiti ringan yang sekata dan lembut
Cara ituLampu panel LEDdan sumber cahaya titik mengeluarkan cahaya adalah berbeza. Cahaya bergerak melalui plat panduan cahaya di bahagian dalam untuk mencapai-penyebaran satah penuh. Ia kemudian perlahan-lahan merebak melalui plat resapan di bahagian luar. Proses ini menjadikan badan lampu menjadi permukaan licin yang mengeluarkan cahaya dan bukannya sekumpulan bintik terang. Cahaya lembutnya mempunyai kesan yang serupa dengan cahaya semula jadi, yang boleh membantu mengelakkan mata anda daripada letih. Ciri ini penting terutamanya di tempat yang orang ramai perlu memberi perhatian yang teliti, seperti pejabat, kelas dan hospital.
| Cip LED | Epistar / SMD2835 |
| Penarafan IP | IP44 |
| Voltan masukan | 85-265V, 100-277V AC |
| CRI | >80Ra |
| Keberkesanan bercahaya | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| kuasa | 18W/36W/40W/48W/50W/56W/72W |
| Saiz | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120CM |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Sokong Dimmer | Triac boleh malap atau 0-10V boleh malap |
| bahan | Aluminium +PMMA |
| Sudut rasuk | 120 darjah |
| Jangka hayat | 50000 jam |
| Waranti | 5 tahun |
| Penutup Bingkai | Putih & Perak |
| Bersijil | TUV, CE, ROHS |
| Kawalan | Alat kawalan jauh |
Penyatuan kegunaan dan kesederhanaan
Apabila bercakap tentang penampilan mereka,Lampu panel LEDbiasanya mempunyai bingkai yang ringkas dan sangat nipis. Ini membolehkan mereka menyesuaikan diri dengan pelbagai jenis siling, seperti papan gypsum atau siling papan bulu mineral, tanpa menghilangkan keindahan siling secara keseluruhan. Kaedah pemasangan adalah fleksibel; sebagai tambahan kepada jenis terbenam biasa, terdapat juga jenis terdedah yang boleh digunakan untuk pelbagai jenis hiasan. Bahasa reka bentuk yang ringkas ini membolehkan lampu sesuai dengan kebanyakan jenis hiasan tanpa menonjol. Ini membolehkan cahaya itu sendiri bersinar.
Kebolehsuaian yang berguna secara meluas
Lampu panel LEDboleh digunakan untuk pelbagai jenis tugas kerana ia mengeluarkan cahaya lembut. Ia adalah perkara biasa dalam perniagaan dan pejabat, dan semakin ramai orang membawa mereka ke rumah mereka, seperti di dapur, bilik belajar dan lorong. Mereka mengeluarkan pencahayaan asas yang baik yang menjadikan bilik kelihatan bersih dan terang. Anda juga boleh menyesuaikan dengan sempurna keperluan fungsi ruang dengan memilih suhu warna yang berbeza dan indeks pemaparan warna. Contohnya, persekitaran cahaya neutral boleh membantu orang ramai fokus, manakala persekitaran cahaya hangat boleh membuatkan orang berasa lebih selesa.
Lampu panel LEDadalah cara pintar untuk meningkatkan kualiti cahaya. Mereka tidak cuba membuat kesan pencahayaan dramatik. Sebaliknya, mereka cuba membuat tetapan pencahayaan yang stabil, sekata, dan tidak terganggu. Dalam masa yang menghargai kesihatan mata yang baik dan ruang yang selesa, peningkatan muktamad cahaya asas ini dengan sempurna menunjukkan nilai yang tiada tandingannya.
Untuk butiran lanjut tentang tawaran kami, sila hubungi kami dibwzm18@ledbenweilighting.com.


