Pencahayaan perindustrian dan seni binaPeralatan mesti memberikan cahaya yang cukup dan mengendalikan keadaan persekitaran yang rumit. Sistem pencahayaan prestasi tinggi - meningkatkan keselamatan dan kecekapan operasi. Ketahanan, fleksibiliti, dan kecerdasan pencahayaan adalah faktor penting.
Teras kuat, prestasi yang cekap
Sistem pencahayaan ini mendapat manfaat dari permukaan prestasi - yang tinggi - gunungCahaya LEDsumber dan pemandu bersepadu. Dengan lebih daripada 130 lumen per watt, ia boleh mengeluarkan 13,000 lumen. Semasa menggunakan jumlah elektrik yang sama, ia mungkin menjana lebih banyak cahaya, meningkatkan kecekapan tenaga. Faktor kuasa lampu (PF) adalah lebih besar daripada 0.95, mengurangkan kehilangan tenaga ke grid kuasa dan memenuhi kriteria pemuliharaan tenaga dan pengurangan tenaga moden. Indeks rendering warna yang tinggi (CRI 80+) mengurangkan kesilapan visual dengan memastikan warna objek yang realistik dan semulajadi, manakala cahaya putih neutral 5000K mewujudkan persekitaran kerja yang jelas dan terfokus.
| Model | Bb - hjd - 100 w - q |
| Fluks bercahaya | 13,000lm |
| Penggantian | HPS 300W |
| Sumber cahaya | LED SMD |
| Keberkesanan bercahaya | Lebih besar daripada atau sama dengan 130lm/w |
| Pilihan | Standard; penyambung wih (digunakan untuk sambungan siri antara lampu dan lampu); Dengan kuasa kecemasan (selepas kegagalan kuasa, pastikan lampu masih berfungsi selama 1.5h) |
| Tempatan Operasi | -40 hingga +45 darjah |
| Cct | 5000K |
| Cri | 80+ |
| Jangka hayat | 50,000 jam pada 25 darjah |
| Voltan | 100-277VAC/50-60Hz 200-480VAC/50-60Hz tersedia |
| Pemandu | Bekalan kuasa dalaman |
| Dimming | Standard: tidak dimmable; Dimmable pilihan |
| Sensor | Standard: tiada sensor; Sensor gelombang mikro pilihan |
| Kawalan jauh | Standard: Tiada jauh; Kawalan Jauh Pilihan |
| Sudut rasuk | 360 darjah |
| Pangkalan lampu | Pemasangan cangkuk |
| Pf | >0.95 |
| Jaminan | 5 tahun |
Kesesuaian dan kesambungan yang unggul
Salah satucahaya iniKualiti terbaik adalah fleksibiliti alam sekitar. Dalam gudang penyimpanan sejuk atau bengkel panas, ia boleh berjalan dengan pasti dari -40 hingga +45 darjah Celsius. Dengan seni bina voltan yang luas (100-277VAC atau 200-480VAC), ia mungkin berfungsi dengan piawaian grid yang pelbagai di seluruh dunia, pelonggaran perolehan dan pengurusan inventori. Reka bentuk cangkuk yang fleksibel menjadikan penetapan penggantungan mudah tanpa alat, menjimatkan masa dan wang. Antara muka penyambung standard juga membolehkan sambungan lampu selari langsung, membolehkan susun atur pencahayaan linear dan meningkatkan kepelbagaian sistem pencahayaan dan skalabiliti.
Fungsi pintar dan kebolehpercayaan yang berkekalan
Sistem ini mempunyai banyak fungsi tambahan untuk memenuhi senario yang berbeza selain konfigurasi biasa. Versi kecerahan laras membolehkan perubahan kecerahan permintaan -, mengoptimumkan penggunaan tenaga. Untuk lorong dan gudang, sensor gelombang mikro pilihan boleh membolehkan kawalan penderiaan pintar, menghidupkan dan mematikan cahaya apabila seseorang memasuki dan meninggalkan. Sekiranya kuasa utama dipotong dalam bidang kecemasan keselamatan kritikal, fungsi bekalan kuasa kecemasan pilihan boleh dihidupkan secara automatik untuk memastikanlampumenyala sehingga 1.5 jam, penyokong pemindahan kakitangan dan pemulihan pengeluaran. Sistem ini mempunyai jaminan lima tahun - dan mungkin 50,000 jam dalam iklim Celsius 25 darjah, menurunkan kos penyelenggaraan dan penggunaan.
Sistem pencahayaan industri dengan kecekapan bercahaya yang tinggi, daya tahan, sambungan fleksibel, dan kawalan pintar adalah penting untuk kawasan industri dan seni bina moden, cekap, dan selamat.
Untuk maklumat lanjut mengenai tawaran kami, sila hubungi kami dibwzm18@ledbenweilighting.com.


