Pencahayaan menyediakan pencahayaan dan memastikan keselamatan pengeluaran dalam kemudahan perindustrian yang sukar.Letupan - bukti, kalis air, dan minyak - Lampu kerja bengkel tahanadalah perkakasan penting dalam pembuatan moden.
Pepejal, triple - reka bentuk yang dilindungi
Semacam iniCahaya kerjadinilai untuk perlindungan yang sangat baik. Tinggi - Teknologi perumahan dan pengedap kekuatan mengasingkan arka dan percikan dalaman, menghalang pencucuhan gas atau zarah yang mudah terbakar dan bahan letupan. Reka bentuk tahan kalis air dan minyak - sering mencapai tahap perlindungan IP65 atau lebih besar, menjaga komponen dalaman selamat dan berfungsi dengan baik walaupun dalam penyemburan air, percikan minyak, atau kelembapan.
Bahan cantik dan reka bentuk optik
Mati - cast aluminium atau impak - polimer kejuruteraan tahan, yang menghilangkan haba dan secara mekanikal kuat, digunakan untuk membuat badan lampu untuk ketahanan. Rawatan permukaan menentang kakisan kimia. Sistem optik juga penting. High - Lensa polikarbonat ketelusan mengelakkan noda minyak, dan reka bentuk pengedaran cahaya yang dioptimumkan memberi tumpuan kepada kawasan kerja, mengurangkan silau dan meningkatkan kecekapan pencahayaan dan keselesaan visual.
| Voltan: | 24V-36V,110V-220V |
| Kuasa | 6W / 10W /12W / 16W / 20W / 28W / 30W |
| Seumur hidup | 50000hrs |
| Pemasangan | Tetap dengan skru |
| Suhu warna | 6000-6500K |
| Selesema | 100-200lm/w |
| Suhu permukaan | < 50° |
| Cri | >80 |
| Kabel | > 50cm |
| Sudut cahaya | 120 darjah |
| Kalis air | IP68 Waterproof |
Aplikasi teras secara meluas
Nilainya adalah yang paling besar dalam situasi tertentu. Bengkel di petrokimia, perlombongan, pemprosesan makanan, pembuatan automotif, dan mesin perkakasan biasanya menghadapi bahaya pembakaran letupan, pengumpulan wap air, dan pencemaran minyak yang serius. Dalam keadaan ini, lampu biasa boleh gagal dan menyebabkan kemalangan. Lampu kerja yang berdedikasi boleh memberikan pencahayaan yang berterusan dan boleh dipercayai, memastikan keselamatan dan kecekapan barisan pengeluaran.
Petua teratas untuk memilihpencahayaan yang boleh dipercayai
Terdapat beberapa pembolehubah penting untuk dipertimbangkan semasa memilih lampu kerja bengkel. Pertama, periksa letupan kebangsaan produk - pensijilan bukti (ex mark) dan tahap perlindungan IP. Kedua, pertimbangkan kecerahan, suhu warna, dan penggunaan tenaga. Teknologi LED kini berada di mana -mana, meningkatkan kecekapan cahaya dan jangka hayat. Penilaian ini juga harus menilai pemasangan dan penyelenggaraan untuk memastikan integrasi yang lancar ke dalam kemudahan sedia ada.
Letupan - bukti, kalis air, dan minyak - cahaya kerja tahanmewakili ketabahan industri moden. Di luar pencahayaan, penting untuk keselamatan, kecekapan, dan output.
Untuk maklumat lanjut mengenai tawaran kami, sila hubungi kami dibwzm18@ledbenweilighting.com.


