Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Kecekapan tenaga: Mentol LED menggunakan lebih sedikit tenaga daripada mentol pijar dan lampu pendarfluor tradisional. Mereka menjimatkan sehingga 80% untuk bil elektrik.
2. Jangka hayat yang panjang: Mentol LED mempunyai jangka hayat sehingga 50,000 jam, iaitu 25 kali lebih banyak daripada mentol pijar tradisional.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60CM 120CM 150CM |
| Suhu Warna(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan Bercahaya (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Kalis air | IP65 IP67 |
| Voltan Masukan(V) | Triac boleh dimalapkan 220V AC atau 110V AC, 0-10V Dimalapkan AC85-265V |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Waranti | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | Epibintang 2835 |
| Ciri | bebas kelipan |
Imej Terperinci:



Laporan ujian:

penggunaan:


Pembungkusan & Penghantaran:

