ciri:
1. Cahaya Ketat Wap Kami Untuk Ladang Ayam direka untuk menahan persekitaran yang keras dan menyediakan penyelesaian pencahayaan yang boleh dipercayai untuk ladang anda.
2. Lekapan kedap wap kami berkadar IP65-, memastikan perlindungan terhadap air dan habuk, menjadikannya sesuai untuk digunakan di kawasan yang mempunyai kelembapan tinggi atau terdedah kepada bahan kimia yang keras.
3. Dengan teknologi LED penjimatan tenaga dan pembinaan tahan lama, Vapor Tight Light kami adalah pilihan yang menjimatkan kos untuk keperluan lampu ladang ayam anda.
Spesifikasi:
| kuasa | 9W 18W 23W 30W |
| Saiz | 60CM 120CM |
| Suhu Warna(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 140LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | IP67 |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC |
| Boleh dimalapkan | Triak boleh malap dan 0-10V boleh malap |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Waranti | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | Epistar 2835 |
| Ciri | bebas kelipan |
Imej terperinci:





penggunaan:

Tentang kami:


Pembungkusan & Penghantaran:

