Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
Lampu tiub IP65 T12 Dua warna boleh tukar
Lampu led kalis air boleh malap untuk ladang ayam
| Nama Produk | Tiada tiub LED berkelip untuk ayam |
| Kuasa | 4W/ 5W /6W |
| Votalge | 48Vdc, Bebas kelipan 0Hzfea |
| Pemandu Luaran | Bekerja dengan HT-PSD120WCC, Boleh Dimalapkan 120W |
| Dimensi | tiub T6, OD18mm, |
| Panjang 1200mm/1500mm/1800mm | |
| Warna | 2500-6000K |
| Penutup | Telus |
| Sudut Rasuk | 180 darjah |
| Pensijilan | CE, ROHS, IP67, ETL |
| Waranti | 5 tahun |
Sorotan Mata
- Reka bentuk khas dan IP67 untuk menahan lokasi lembap
- Keamatan cahaya yang mencukupi untuk membantu ayam menunjukkan tingkah laku semula jadi
- Penjimatan tenaga
- Pemasangan yang mudah
- Teknik frekuensi tinggi untuk memastikan lekapan lampu bebas kelipan
- Sehingga 50,000 jam dijamin
- Sudut rasuk 180 darjah
Paparan Imej Terperinci


Realiti



Penggunaan










