lampu untuk penternak ayam pedaging

Ciri-ciri Produk:
1, Boleh Dimalapkan: Triac, Dali dan 0-10V boleh dimalapkan tersedia.
2, Dengan Kabel Untuk Sambungan Siri & Pengagihan Cahaya Optimum.
3, Long Lifetime: Highly efficient LED with a lifetime of >50,000 jam.
4, IP67 Kalis Air Bahan PC Khas dengan fungsi spring yang kuat untuk muat dengan kuat daripada tiub PC penuh yang menahan air yang masuk ke dalam Kalis lembapan.
5, Rintangan kepada kakisan ammonia.
6, Bebas kelipan: Ia adalah lampu LED tanpa kelipan untuk ayam pedaging.
produkSpesifikasi:
| Panjang | 600mm(2Ft), 1200mm (4Ft), 1500mm(5Ft) |
| Watt | 10W 18W 25W |
| CRI | >90 |
| Kecekapan Lumen | 140lm/w160lm/w |
| Suhu warna | 3000k, 4000k, 5000k 6000k |
| Gred IP | IP65 Kalis Air |
| Suhu bekerja | -20-55 darjah |
| Tiada Flicker | Tanpa kelipan |
| Boleh dimalapkan | 0-10V boleh malap atau Triac boleh malap |
Lebih terperinci:



penggunaan:


Pembungkusan dan Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Adakah anda sebuah kilang atau syarikat perdagangan?
Kami adalah sebuah kilang, dan juga sebuah syarikat perdagangan milik Kumpulan Benwei. Kami boleh menyediakan perkhidmatan sehenti untuk pelanggan kami. Dan anda boleh mendapatkan harga terbaik dan harga yang kompetitif.
2. Adakah anda menerima pemeriksaan pemuatan kontena?
J: Anda dialu-alukan untuk menghantar pemeriksa, bukan sahaja untuk memuatkan kontena tetapi pada bila-bila masa semasa masa pengeluaran.
3. Berapa tahun pencahayaan untuk penternak ayam pedaging?
Kami menyediakan 5 tahun untuk pencahayaan kami di rumah ayam.
4. Suhu warna yang manakah tersedia untuk pencahayaan penternak ayam pedaging?
3000-6500k semuanya tersedia. 3000-3500k putih hangat, 4000-4500k putih semula jadi, 6000-6500k putih sejuk.
