Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
1. Reka bentuk unik dengan penarafan IP sehingga IP67 untuk menahan kelembapan daripada penyejatan air kencing dan cecair pembersih
2. Tahap keamatan cahaya yang membolehkan babi berkelakuan secara semula jadi dan membolehkan sentuhan visual.
3. menjimatkan tenaga;
4. persediaan mudah;
5. Kaedah frekuensi tinggi untuk menyediakan pencahayaan bebas kelipan;
6. Waranti sehingga 50,000 jam.
Spesifikasi
| Nama Produk | Lampu mentol LED ayam pedaging air IP67 |
| Kuasa | 7W/10W |
| Pemacu LED | Boleh dimalapkan, {{0}}Vac, 0Hz, Bebas kelipan |
| Malap | Memalapkan daripada 0-100 peratus , Kecerahan pencahayaan daripada 1 hingga 100 peratus |
| Dimensi | Mentol LED, OD80mm, penyambung IP67 |
| Warna | 4700-5300K |
| Penutup | Penutup jelas/Penutup lutsinar |
| Sudut Rasuk | 300 darjah |
| Pensijilan | SAA, CE, ROHS, IP67 |
Lagi Gambar:


Permohonan
• Pemprosesan makanan
• Pencahayaan Ladang
• Pencahayaan Ayam
industri luar pesisir dan marin

