Ciri-ciri Produk:
1. CRI yang tinggi menghasilkan suasana yang setanding dengan cahaya semula jadi, meningkatkan pertumbuhan, dan membolehkan lebih banyak cahaya semula jadi dengan julat spektrum yang lebih luas.
2. Ia mempunyai jangka hayat yang lebih lama, yang mengurangkan perbelanjaan penyelenggaraan dan meningkatkan pengeluaran pengeluar ayam.
3. Sudut rasuk boleh laras adalah satu lagi ciri penting. Fungsi khas ini membolehkan penternak melaraskan sudut pancaran cahaya agar sesuai dengan dimensi dan reka bentuk reban ayam mereka, memastikan setiap sudut dan ceruk diterangi dengan baik, walaupun semasa musim sejuk yang paling sejuk.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60CM 120CM 150CM |
| Suhu Warna(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan Bercahaya (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >95 |
| PF | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | IP65 IP67 |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | Triac boleh dimalapkan 220V AC atau 110V AC, 0-10V Dimalapkan AC85-265V |
| Ciri | bebas kelipan |
Imej Terperinci:



Apakah lampu ayam LED IP67, pertama sekali? Secara ringkasnya, ia adalah lekapan lampu khusus yang mereplikasi cahaya siang untuk menyediakan habitat rumah ayam itik keadaan pencahayaan yang sempurna. Oleh kerana pensijilan kalis air IP67 dan keupayaan untuk menahan air dan habuk, ia sesuai untuk keadaan mencabar dan lembab yang dilihat di ladang ayam.
Laporan ujian:

penggunaan:


Pembungkusan & Penghantaran:

