
T8 Poultry Light ialah mentol lampu LED untuk rumah ayam, ia boleh mengoptimumkan pemandangan ayam dan meningkatkan kebajikan & prestasi, meningkatkan FCR, pertumbuhan seragam, dan lain-lain, menjadikan persembahan cekap sistem pencahayaan rumah ayam.
Ciri-ciri Produk:
- IP65 kalis air, T8 kalis debu membawa cahaya ayam
- Boleh dimalapkan dengan tepi hadapan, tepi belakang, pemalap universal, tiada kelipan
- LED spektrum penuh, direka khas untuk Lapisan, Penternak, Ayam Daging, Pullet, Turki, Lembu, Cendawan, dll
- Penggunaan berterusan selama 5 tahun, tidak melebihi 0.1 peratus kadar kecacatan
- Matahari terbit, simulasi matahari terbenam, fungsi kawalan automatik pilihan
-
Penutup Hujung Berputar 360 darjah istimewa serta Palam dan main, Penyambung lelaki dan perempuan serta pemasangan mudah (Siling/Cangkuk Cincin/Gantung)
-
Lampu ayam yang diketuai T8 serasi dengan sistem kawalan pencahayaan pintar pemalapan & pemasaan (Master plus Slave)
produkSpesifikasi:
| Penarafan IP | IP66 |
| Bahan Badan Lampu | PC ditambah Aluminium |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Voltan Masukan(V) | AC220-240V |
| Fluks Bercahaya Lampu(lm) | 2600LM |
| Kuasa Lampu(W) | 20 |
| Seumur Hidup Bekerja (Jam) | 50000 |
| Sudut Rasuk | 180 darjah |
| WATTAGE | 20W |
| CCT | 2700k-6500K |
| PANJANG | 1200MM |
| SUMBER CAHAYA | CHIP LED SMD2835 |
| PERMOHONAN | Ayam pedaging, Lapisan, Rumah pemeliharaan, Rumah pengeluaran |
| WARANTI | 5 TAHUN |
Imej Terperinci:

Pelanggan hanya boleh menukar sudut pancaran tanpa memadamkan lampu terima kasih kepada reka bentuk topi putaran yang inovatif.

Memandangkan ladang ayam adalah aplikasi yang akan disiram dengan air tekanan tinggi, reka bentuk struktur menggunakan teknik dan bahan yang menahan persekitaran kandang yang keras untuk tahun-tahun akan datang. Lampu ayam yang diketuai T8 kalis air sepenuhnya dan mempunyai penarafan IP66.

Peredupan Triac yang tepat memberikan peredupan yang sangat lancar serendah 0.2 peratus tanpa sebarang kelipan untuk memastikan terdapat persekitaran yang sangat selesa untuk ayam.
Kerana mata ayam sangat sensitif dengan masalah kelipan, yang boleh membuat ayam gementar, menyebabkan mereka bergaduh, dan tidak mahu makan dan minum.
penggunaan:

Lampu ayam yang diketuai T8 sesuai untuk digunakan dalam banyak situasi komersil di mana cahaya berwarna putih standard biasanya digunakan. Walau bagaimanapun, kilang kami telah meneliti dan membangunkan suhu warna khas yang direka untuk kegunaan khusus di dalam kedua-dua ladang ayam, ayam pedaging dan tenusu.
Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
S1. Bagaimanakah saya tahu berapa banyak lampu dan aksesori yang diperlukan oleh projek saya?
Sila maklumkan kepada kami dimensi ladang, panjang*lebar*tinggi pelekap.
Jualan profesional kami akan membuat susun atur pencahayaan untuk anda.
S2. Bangsal kami adalah gaya lama, kami tidak mempunyai panel kawalan untuk mengawal persekitaran bangsal.Bolehkah saya mendapatkan sistem pencahayaan automatik?
Ya, kami boleh menawarkan sistem pencahayaan automatik yang boleh menetapkan masa ON / OFF dan menyediakan simulasi matahari terbit & terbenam.
S3. Apakah MOQ itu?
Kuantiti kecil diterima.
S4. Bolehkah anda mencetak LOGO kami pada produk dan pembungkusan?
Ya, sila tawarkan reka bentuk logo anda dan butiran kepada jualan kami sebelum pengesahan pesanan.

