Description/kawalan
Hantar pertanyaan
ciri:
1. Lekapan lampu lembu menawarkan pencahayaan berkualiti tinggi untuk pelbagai tetapan, meningkatkan daya tarikan visual dan kefungsian mana-mana ruang.
2. Dengan pembinaan tahan lama dan teknologi cekap tenaga, lekapan lampu Lembu ialah penyelesaian pencahayaan yang boleh dipercayai dan mampan yang boleh bertahan dalam ujian masa.
3. Serbaguna dan boleh disesuaikan, Lekapan lampu lembu datang dalam pelbagai gaya dan konfigurasi untuk memenuhi keperluan unik dan pilihan mana-mana pengguna atau aplikasi.
Spesifikasi:
| kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60CM 120CM 150CM |
| Suhu Warna(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 140LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | IP67 |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC |
| Boleh dimalapkan | Triak boleh malap dan 0-10V boleh malap |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Waranti | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | Epistar 2835 |
| Ciri | bebas kelipan |
Imej terperinci:





penggunaan:

Tentang kami:


Pembungkusan & Penghantaran:

