Ciri -ciri produk:
1. Lampu ayam ini dilengkapi dengan ciri dimmable 0-10V, membolehkan anda menyesuaikan kecerahan mengikut keutamaan dan keperluan anda.
2. Lampu ini menggabungkan reka bentuk yang anggun dengan bahan berkualiti tinggi -, menawarkan kedua -dua fungsi dan peningkatan elegan ke hiasan rumah anda.
ProdukSpesifikasi:
| Kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60cm 120cm 150cm |
| Suhu warna (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan bercahaya (LM/W) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | >90 |
| Pf | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180Degree |
| Kalis air | IP65 IP67 |
| Bahan | Badan aluminium+ penutup PC |
| Voltan input (v) | Triac dimmable 220V AC atau 110V AC, 0-10V dimmable AC85-265V |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Jaminan | 5 tahun |
| CHIP LED | Epistar 2835 |
| Ciri | kelip -kelip percuma |
Imej terperinci:



Laporan Ujian:

Penggunaan:


Perlawanan yang boleh disesuaikan ini sesuai untuk pelbagai aplikasi, termasuk ruang tamu, bilik tidur, dapur, dan pejabat. Perlawanan cahaya ini, yang memaparkan keupayaan dimmable dan output kuasa tinggi, sangat sesuai untuk persekitaran yang memerlukan gabungan gaya dan fungsi.
Pembungkusan & Penghantaran:

