Ciri-ciri Produk:
1. Kecekapan Tenaga: Lampu LED ayam 20W menggunakan lebih sedikit tenaga daripada lampu tradisional, yang bermaksud bil elektrik yang lebih rendah untuk anda.
2. Kecerahan: Lampu LED ini memancarkan cahaya terang dan sekata yang lebih daripada cukup untuk menerangi ladang anda dengan terang.
3. Panjang Umur: Lampu LED 20W direka untuk bertahan untuk tempoh yang lama, menjadikannya penyelesaian yang kos efektif.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60CM 120CM 150CM |
| Suhu Warna(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan Bercahaya (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | IP65 IP67 |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | Triac boleh malap 220V AC atau 110V AC, 0-10V Boleh Malap AC85-265V |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Waranti | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | Epibintang 2835 |
| Ciri | bebas kelipan |
Imej Terperinci:



Laporan ujian:

Lampu LED untuk ayam direka untuk memberikan cahaya terang yang menggalakkan kesihatan dan pengeluaran ayam. Salah satu pilihan yang paling disukai oleh penternak ialah lampu LED ayam 20W. Ia adalah penyelesaian pencahayaan yang berkesan yang menggunakan kurang tenaga dan memberikan kualiti cahaya yang lebih baik. Cahaya putih terang yang dihasilkan oleh lampu LED ini sesuai untuk semua jenis ladang ayam.
penggunaan:


1. Meningkatkan Kesihatan ayam: Dengan menawarkan pencahayaan yang unggul, lampu LED menyumbang kepada peningkatan kesihatan ayam. Burung-burung boleh berprestasi lebih baik dan kadar kematian mungkin dikurangkan di bawah cahaya yang sesuai.
2. Menggalakkan Bertelur: Ayam lebih berkemungkinan menghasilkan telur apabila terdapat pencahayaan yang mencukupi, yang boleh meningkatkan pengeluaran ladang.
3. Mengurangkan Penggunaan Tenaga: Oleh kerana lampu LED 20W menggunakan kurang tenaga, kos elektrik dikurangkan.
4. Penyelenggaraan Rendah: Lampu LED memerlukan kurang penyelenggaraan, itulah sebabnya petani menyukainya.
Pembungkusan & Penghantaran:

