ciri:
- Lampu Penternakan Ayam Daging membantu meningkatkan pertumbuhan dan perkembangan ayam daging.
- Produk ini menyediakan keadaan pencahayaan optimum yang merangsang tahap pemakanan dan aktiviti dalam ayam pedaging.
- Lampu Penternakan Ayam Pedaging direka untuk meningkatkan prestasi burung dan meningkatkan keuntungan keseluruhan pengeluaran ayam pedaging.
Spesifikasi:
| kuasa | 9W 18W 23W |
| Saiz | 60CM 120CM |
| Suhu Warna(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 140LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | IP67 |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC |
| Boleh dimalapkan | Triac boleh malap dan 0-10V boleh malap |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Waranti | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | Epistar 2835 |
| Ciri | bebas kelipan |
Imej terperinci:





penggunaan:

Tentang kami:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd ialah syarikat-terkenal yang mereka bentuk, membangun, membuat dan menjual-barangan berteknologi tinggi, termasuk produk lampu LED. Kilang tempat kami bekerja dibuka pada tahun 2010 dan berada di Shenzhen.
alamat kami
Tingkat 3, Bangunan 5, Taman Perindustrian Hebei, Komuniti Hualian, Daerah Longhua, Shenzhen, China

Hubungi kami untuk sebut harga
Pembungkusan & Penghantaran:

