cahaya buatan untuk ayam petelur

Ciri-ciri Produk:
1, Boleh Dimalapkan: Triac, Dali dan 0-10V boleh dimalapkan tersedia dalam cahaya buatan untuk ayam petelur.
2, Dengan Kabel Untuk Sambungan Siri & Pengagihan Cahaya Optimum.
3, Long Lifetime: Highly efficient LED with a lifetime of >50,000 jam.
4, IP65 / IP67 Kalis Air: cahaya buatan untuk ayam petelur boleh digunakan dalam persekitaran yang lembap.
produkSpesifikasi:
| Nama Produk | Lampu tiruan untuk ayam petelur |
| Panjang | 600mm(2Ft), 1200mm (4Ft), 1500mm(5Ft) |
| Watt | 10W 14W 18W 20W 22W 25W |
| CRI | 90-95Ra |
| Kecekapan Lumen | 120lm/b 140lm/b 160lm/b |
| Gred IP | IP65 / IP67 Kalis Air |
| Suhu bekerja | -20-55 darjah |
| Bahan | Aluminium ditambah PC |
| Penutup | Penutup Jelas/Tutup bersusu |
Imej Terperinci:



penggunaan:

Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Bagaimana cara memesan lampu tiruan untuk ayam bertelur?
Selamat datang untuk menguji sampel.
2. Apakah kelebihan kita terhadap kita?
Pasukan Jurutera Berpengalaman 10 Tahun untuk Sistem Peredupan dan LED Ayam; Kilang ISO 9001; Waranti 5 tahun
3. Apakah produk lain yang kami ada?
Lampu LED cendawan; Lampu LED Ladang Babi; Sistem Peredupan LED untuk Lampu Ayam Boleh Dimalapkan LED.
