Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri -ciri
1. Kehidupan yang panjang
2. Pengambilan kalori minimum
3. Pelepasan cahaya yang konsisten
Spesifikasi
| Kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60cm 120cm 150cm |
| Suhu warna (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Effciency bercahaya (lm/w) | 160lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | >90 |
| Pf | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180Degree |
| Kalis air | IP65 IP67 |
| Bahan | Badan aluminium+ penutup PC |
| Jaminan | 5 tahun |
| Cip LED | Epistar 2835 |
| Ciri | Kelopak percuma |
Maklumat lanjut

Aplikasi

Syarikat kami


