Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
Mudah menggantikan PLL lama, 3 saiz 10W, 18W, 24W tersedia. Min. 50 peratus penjimatan elektrik.
Permohonan: Menggantikan PLL pendarfluor lama
| Kategori: | Mentol LED |
| Dimensi (mm): | (10W) 225x43x23 |
| (18W) 410x43x23 | |
| (24W) 535x43x23 | |
| Kuasa Dinilai: | 10W /18W /24W |
| Bekalan Kuasa: | AC{0}}V |
| Fluks Bercahaya: | 900lm/1,620lm/2,160lm |
| Suhu Warna: | 3000K / 6000K |
| Indeks Render Warna: | >80 |
| Jenis Sampul: | PC |
Sorotan Mata
1. Lulus piawaian CE dan ROHS;
2. Tiada merkuri, Tiada sinaran, Tiada UV, lebih kesihatan;
3. Mudah dipasang dan diselenggara, tiada lekapan subsidiari;
4. Penggunaan rendah dan penukaran yang tinggi;
5. Kurang Rintangan Terma dan Mempesonakan.
Paparan Imej Terperinci









