Ciri-ciri Produk:
1. Ia berjalan pada voltan rendah 12 volt, ia selamat digunakan di sekitar haiwan dan cekap tenaga.
2. Ia mempunyai pemasa terbina yang membolehkan anda memprogram masa hidup dan mati lampu. Ini amat membantu pada musim sejuk, apabila cahaya matahari semulajadi mungkin tidak mencukupi semasa hari-hari yang lebih singkat untuk memastikan reban menyala.
3. Lampu Reban Ayam 12v dibuat menyerupai cahaya matahari. Dengan spektrum warna lengkap yang merangkumi merah, biru, hijau dan putih, ia memberikan cahaya terbaik kepada ayam anda.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60CM 120CM 150CM |
| Suhu Warna(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan Bercahaya (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | IP65 IP67 |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | Triac boleh dimalapkan 220V AC atau 110V AC, 0-10V Dimalapkan AC85-265V |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Waranti | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | Epistar 2835 |
| Ciri | bebas kelipan |
Imej Terperinci:



Laporan ujian:

penggunaan:


Pembungkusan & Penghantaran:

