Kelebihan:
1. Strob adalah dilarang. Teknologi pemacu berkualiti tinggi - dilaksanakan di tiub cahaya ternakan untuk menjamin pencahayaan yang konsisten tanpa sebarang kesan stroboskopik.
2. Tahan air dan kotoran. Lampiran tiub biasanya dibina untuk menjadi kalis air dan habuk -, dengan penarafan perlindungan IP65 atau lebih tinggi.
3. Tenaga - cekap. Sumber cahaya LED dikenali kerana kecekapan tinggi dan penggunaan tenaga yang minimum.
ProdukSpesifikasi:
| Kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60cm 120cm 150cm |
| Suhu warna (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan bercahaya (LM/W) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | >90 |
| Pf | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180Degree |
| Kalis air | IP65 IP67 |
| Bahan | Badan aluminium+ penutup PC |
| Voltan input (v) | Triac dimmable 220V AC atau 110V AC, 0-10V dimmable AC85-265V |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Jaminan | 5 tahun |
| CHIP LED | Epistar 2835 |
| Ciri | kelip -kelip percuma |
Imej terperinci:



Laporan Ujian:

Penggunaan:


Pelaksanaan lampu ayam di rumah ayam dapat meningkatkan pertumbuhan dan perkembangan ayam dengan meniru kitaran cahaya semulajadi. Sebagai contoh, lanjutan optimum tempoh cahaya dapat meningkatkan selera makan dan aktiviti ayam, dengan itu mempercepatkan peningkatan berat badan; Dalam hal ayam meletakkan, pengurusan cahaya yang berkesan dapat mengawal sistem endokrin mereka, meningkatkan kadar pelepasan dan kualiti telur. Selain itu, bantuan cahaya ayam dalam menstabilkan jam biologi ayam, mengurangkan tindak balas tekanan, meningkatkan imuniti, dan dengan itu mengurangkan kejadian penyakit.
Pembungkusan & Penghantaran:

