Ciri-ciri Produk:
1. Boleh Dimalapkan dan Bebas{1}}Kelipan: Lampu tiub LED ini tiada kelipan dan membolehkan pemalapan lancar daripada 0% hingga 100%.
2. Dilengkapi dengan Kabel untuk Sambungan Siri dan Pengagihan Cahaya Yang Dipertingkatkan.
3. Panjang Umur Lanjutan: LED yang sangat cekap dengan jangka hayat melebihi 50,000 jam.
4. IP65: lampu untuk ayam pedaging sesuai digunakan dalam persekitaran lembap.
produkSpesifikasi:
| kuasa | 23W 25W |
| Saiz | 60CM 120CM 150CM |
| Suhu Warna(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | IP65 IP67 |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | Triac boleh malap 220V AC atau 110V AC, 0-10V Boleh Malap AC85-265V |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Waranti | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | Epistar 2835 |
| Ciri | bebas kelipan |
Imej Terperinci:



Laporan ujian:

penggunaan:


Lampu ayam 120cm ialah lampu ladang ayam-berkualiti tinggi,{2}}tenaga yang cekap. Keupayaan boleh malap 0-10V membolehkan anda menukar lampu untuk ayam anda.
Chicken Light ini mudah dipasang dan memberikan pencahayaan percuma-seragam dan berkelip-kelip untuk membolehkan ayam anda berasa selesa. Peredupan menyerupai pencahayaan semula jadi untuk meningkatkan kesihatan dan produktiviti ayam.
Chicken Light 120cm ialah{1}}alternatif pencahayaan ladang ayam yang kos efektif dan boleh dipercayai kerana jangka hayatnya yang panjang dan penyelenggaraan minimum. Beli sistem pencahayaan revolusioner ini untuk memastikan ayam anda sihat dan meningkatkan produktiviti ladang.
Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim
1: Apakah kuantiti pesanan minimum anda untuk lampu led untuk Pencahayaan untuk Ayam Ayam?
Tiada kuantiti minimum, anda boleh membeli sebarang kuantiti. Walau bagaimanapun, bilangannya sedikit, harga seunit akan lebih tinggi sedikit.
2: Bagaimana saya boleh tahu status lampu reban ayam untukPencahayaan untuk Ayam Pedaging?
Kami akan memaklumkan anda untuk setiap kemajuan pengeluaran seperti pembelian bahan, status pengeluaran, masa penghantaran, nombor penjejakan sehingga anda menerima produk.
3. Bolehkah Anda Beri Saya Bantuan Jika Pesanan SayaPencahayaan untuk Ayam Pedaging ialahSangat Mendesak?
Ya, Sudah tentu, Kami Akan Mencuba Yang Terbaik Untuk Memberi Bantuan kepada Anda. Kerana Kami Mempunyai Kilang Sendiri untuk Dihasilkan. Kami Boleh Fleksibel untuk Melaraskan Jadual Pengeluaran Kami.
