Spesifikasi produk
| Kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60cm 120cm 150cm |
| Suhu warna (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Effciency bercahaya (lm/w) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | >90 |
| Pf | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180Degree |
| Kalis air | IP65 IP67 |
| Bahan | Badan aluminium+ penutup PC |
Penerangan Produk



1. Lampu ayam ini boleh dimalapkan seperti yang anda suka
2. 3100 k Warna suhu warna hangat, Bantu ayam tumbuh
3. 12 w Kuasa atau watt lain yang kami tawarkan. Bergantung
Penggunaan
Lokasi di mana bayi haiwan dibesarkan. serta lokasi di mana ia perlu disimpan. Ada keadaan yang memerlukan kawalan yang semakin mereda, dan intensiti cahaya

Syarikat kami

Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. Dari reka bentuk ke penghantaran, kami menawarkan satu langkah langkah - untuk menyelesaikannya. Terdapat rakan sekerja untuk menjejaki pelanggan sepanjang masa untuk membantu anda.
Barisan produk: Kami memiliki kilang. Dari menghasilkan cahaya untuk penghantaran, semuanya berada dalam kawalan kami; tiada ejen
kualiti
peralatan
Pasukan
Perkhidmatan
