Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Ciri-ciri Produk:
1. Untuk menetapkan ketinggian ideal untuk tumbuhan anda menyerap cahaya yang mencukupi, tarik batang teleskopik ke atas dan ke bawah.
2. Anda boleh menukar arah pencahayaan untuk menyempitkan julat pencahayaan terima kasih kepada reka bentuk boleh laras 180 darjah.
3. Pembinaan asas aluminium termasuk tetulang. Anda tidak perlu bimbang ia akan tumbang kerana ia sangat kukuh.
produkKhusus:
| Kuasa | 10W /18W/20W/22W/30W/36W/40W |
| Voltan terkadar | AC85-265V |
| warna terang | Spektrum penuh |
| Jenis Tiub | T5 bersepadu |
| bahan | Aloi aluminium |
| Panjang | 60cm/90cm/120cm/150cm |
| Seumur Hidup Bekerja (Jam) | 50000 |
| Bahan Badan Lampu | aluminium |
| Penarafan IP | Ip44 |
| Sumber cahaya | MEMBAWA |
| Waranti (Tahun) | 5-Tahun |
Imej Terperinci:





Penggunaan


