
- Ciri-ciri
1. Tiru spektrum suria, sesuaikan program cahaya tambahan spektrum penuh kitaran hayat penuh yang lebih ideal, meliputi keseluruhan spektrum boleh dilihat 400nm-780nm.
2.Menyediakan 4000K cahaya siang, Indeks pemaparan warna Ra adalah hampir 100, sesuai untuk setiap hampir tak terhingga dengan cahaya semula jadi, kitaran pertumbuhan tumbuhan, menggalakkan pertumbuhan tumbuhan dengan berkesan dan meningkatkan hasil dan kualiti tanaman.
3. Tudung lampu reflektif berbentuk gelombang ceruk, melengkung, penutup pelindung sumber cahaya yang sangat telus, skru pemasangan mudah alih.
- Spesifikasi
| Pemegang lampu antara muka | E27 |
| Kuasa sebenar | 20W |
| Saiz produk | 200mm * 90mm |
| Voltan masukan | 100-240V |
| Berat bersih | 130g |
| Sumber cahaya | SMD{0}}/3030 |
| Kesan cahaya | 150lm/W ±5% |
| Fluks bercahaya | 3000lm |
| PAR(W/m2) | 1.4739E |
| PPFD | 140 umol/m2·S |
| PPE | 2.2 umol/s/W |
- Butiran lanjut


- Aplikasi

- Syarikat kami


