Description/kawalan
Hantar pertanyaan

ciri-ciri
1. Spektrum penuh:Merah ditambah spektrum IR menyebabkan kesan emerson, tumbuhan akan membesar dengan lebih baik dan lebih cepat
2. Reka bentuk aluminium 6063: pelesapan haba yang berkesan Pemacu LED berprestasi tinggi dengan lebih 40 peratus penjimatan tenaga menggantikan HPS, Metal Halide dan lampu pembesar pendarfluor; bukan Mercury
3. Baik dari segi alam sekitar. memastikan tiada bunyi bising yang boleh mengganggu orang lain;
4. Sesuai untuk persekitaran buruh rumah hijau yang besar;
5. Sesuai untuk kegunaan pada skala kecil dalam sayur-sayuran rumah hijau, bunga, dan buah-buahan;
Spesifikasi
| Model | T8-60CM-12/15W |
| Watt | 12/15W |
| Saiz | 2 kaki 60cm |
| Input volt | 100-277VAC |
| PF | > 0.9 |
| PPFD | 20 umol |
| PPE | 1.3-1.5 umol/J |
| Kecekapan | 100-110lm/W |
| papan PCB | Papan PCB tunggal/berganda |
| LED | IR 730nm ditambah 660nm Merah |
| Pemandu | Pemandu terbina dalam |
| pemasangan | Boleh dipautkan / individu |
| Spektrum | 630-730nm |
| Bahan | 6063 Aluminium tambah PC |
| Jangka hayat | 50,000 jam |
| Waranti | 3/5 tahun |
Lebih terperinci





Permohonan


