Ciri-ciri Produk:
1. Sistem penanaman hidroponik profesional untuk tumbuhan dalaman pada semua peringkat pembangunan yang menggunakan lampu tumbuh dalaman keseluruhan spektrum pembiakan berkualiti tinggi dan semulajadi daripada LED. tanaman yang lebih tinggi sambil tumbuh lebih sihat.
2. 30W spektrum penuh hangat lampu tumbesaran yang dipimpin memberikan suhu cahaya semula jadi yang menyenangkan yang berfungsi dengan baik dengan mana-mana gaya reka bentuk dan memberikan rumah dan taman dalaman anda tanpa pencahayaan yang keras atau menonjol. mungkin menanam tumbuhan di ruang tamu untuk mengelakkan rasa mempesonakan sekali lagi.
produkKhusus:
| Watt | 30W |
| Sudut Rasuk | 15 / 24 /36/60 |
| Suhu Warna(CCT) | 3000K-6000K |
| Kecekapan Bercahaya Lampu (lm/w) | 80-83 |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | 95 |
| Voltan Masukan(V) | AC220V |
| Penarafan IP | Ip44/IP65 Kalis Air |
| Sumber cahaya | Cip LED |
| Pangkalan | E26/E27/E40/B22 |
| Permohonan | Hidroponik Rumah Hijau |
Imej Terperinci:



Penggunaan



