Description/kawalan
Hantar pertanyaan
Pengenalan

Cahaya yang canggih yang sering digunakan dalam bidang pertumbuhan tumbuhan dalaman dan florikultur adalah lampu pertumbuhan tumbuhan LED. Ia meniru spektrum cahaya matahari semulajadi, memberikan tumbuhan tenaga ringan yang mereka perlukan, menggalakkan fotosintesis dalam tumbuh -tumbuhan, dan mempercepat pertumbuhan tumbuhan dan produktiviti.
Ciri produk

1. Di samping itu, apabila digunakan, lampu tumbuh LED menghasilkan haba yang agak sedikit.
2.

Spesifikasi produk
| Kuasa | 5W /6W/9W/10W/30W/33W |
| Saiz | 90cm |
| Voltan input | Ac 85- 265 v |
| Pf | >0.90 |
| Cct | Specturm penuh |
| Cri | >80 |
| Kecekapan bercahaya | 140lm/w 160lm/w |
| Sudut rasuk | 180Degree |
| Kalis air | 1ip65 |
|
Jangka hayat |
50000 |
| Jaminan | 5 tahun |
Penggunaan

Dalam pertanian bandar, lampu pertumbuhan tumbuhan LED dapat membantu pengamal pertanian bandar menanam sayur -sayuran, buah -buahan dan tanaman lain di bandar, dan merealisasikan urbanisasi dan pemodenan pertanian.
