Pengenalan

Ciri produk

1. Menggalakkan fotosintesis: Dengan memberikan tumbuhan tenaga ringan yang diperlukan dan menggalakkan proses fotosintesis, lampu pertumbuhan tumbuhan dapat mempercepatkan kadar pertumbuhan tumbuhan.
2. Perlindungan Alam Sekitar dan Penjimatan Tenaga: Lampu pertumbuhan tumbuhan menggunakan manik lampu LED sebagai sumber cahaya, yang dapat menurunkan pelepasan karbon dan menjimatkan tenaga jika dibandingkan dengan lekapan pencahayaan konvensional.

Spesifikasi produk
| Kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60cm 120cm 150cm |
| Suhu warna (CCT) | Spektrum penuh; Cahaya merah dan biru |
| Kecekapan bercahaya (LM/W) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Indeks Rendering Warna (RA) | >90 |
| Pf | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180Degree |
| Kalis air | IP65 IP67 Waterproof |
| Bahan | Badan aluminium+ penutup PC |
| Voltan input (v) | Triac dimmable 220V AC atau 110V AC, 0-10V dimmable AC85-265V |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Jaminan | 5 tahun |
| Cip LED | Epistar 2835 |
| Ciri | Untuk tumbuhan yang tumbuh |
Penggunaan

Rumah Berkembang: Rak sayuran balkoni, sistem hidroponik dalaman (seperti selada yang tumbuh, bayam).
Kilang Benih: Dengan dulang lubang untuk menanam anak benih, untuk memberikan cahaya yang stabil.
Syarikat kami
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd adalah pengeluar profesional dalam menghasilkan pencahayaan LED untuk produk ayam broiler, mengintegrasikan reka bentuk, pembangunan, pengeluaran, dan jualan produk tinggi - secara keseluruhan.

Soalan Lazim
Soalan Lazim
Q: Apakah Perdagangan Asing - Express?
A: Express Perdagangan Asing adalah satu - Stop Platform Sistem Pemasaran Rangkaian Perdagangan Luar Negeri Pintar SaaS.
S: Apakah kuantiti pesanan minimum lampu LED anda?
A: MOQ kami ialah 2.
