ciri:
Penyelesaian lampu ladang babi kami direka untuk mewujudkan persekitaran yang ideal untuk babi anda. Lampu LED kami telah dibangunkan khusus untuk perumahan babi, memberikan suhu dan kecerahan warna yang optimum untuk menggalakkan pertumbuhan yang sihat dan meningkatkan kebajikan haiwan anda. Penyelesaian pencahayaan kami adalah cekap tenaga dan tahan lama, menghasilkan pengurangan kos tenaga dan penyelenggaraan yang minimum. Kami menawarkan rangkaian lekapan yang sesuai untuk mana-mana aplikasi perumahan babi, termasuk pilihan lampu atas, dipasang di dinding dan mudah alih. Percayalah kepada kami untuk memberikan anda penyelesaian pencahayaan terbaik untuk ladang babi anda, memastikan haiwan anda berkembang maju dan operasi anda berjaya.
Spesifikasi:
| kuasa | 9W 18W 23W 25W |
| Saiz | 60CM 120CM 150CM |
| Suhu Warna(CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Kecekapan Bercahaya(LM/W) | 140LM/W |
| Indeks Paparan Warna(Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Sudut rasuk | 180 darjah |
| Kalis air | IP67 |
| bahan | Badan Aluminium+ penutup PC |
| Voltan Masukan(V) | 85-265V AC |
| Boleh dimalapkan | Triak boleh malap dan 0-10V boleh malap |
| Jangka hayat (jam) | 50000 |
| Waranti | 5 tahun |
| Cip yang dipimpin | Epibintang 2835 |
| Ciri | bebas kelipan |
Imej terperinci:





penggunaan:

Pencahayaan ladang babi direka bentuk untuk mensimulasikan cahaya siang semula jadi dan mewujudkan persekitaran yang kondusif untuk tingkah laku babi.
Tentang kami:


Pembungkusan & Penghantaran:

Soalan Lazim:
1. Bagaimana pula dengan masa utama?
A:Sampel mengambil masa 3-5 hari.
2. Adakah anda mempunyai sebarang had kuantiti pesanan minimum untuk produk anda?
A: MOQ ialah 2 sampel.
3.Adakah anda menawarkan jaminan ke atas produk anda?
J:Ya, kami memberikan jaminan 2-5 tahun untuk produk kami.
