Description/kawalan
Hantar pertanyaan

PENERANGAN
Luminair LED linear pandangan langsung yang sesuai untuk mempersembahkan kesan yang direka dengan terperinci, video berskala besar dan grafik dalam pelbagai situasi seni bina. Berbeza dengan RGB, RGBW menambah LED putih kedua untuk menghasilkan putih berkualiti tinggi.
- Satu luminair, pelbagai aplikasi
- Cipta fasad media atau garis besar dan penambahbaikan seni bina
- Resolusi tertinggi dalam produk linear paparan langsung
- ActiveSite didayakan untuk pengurusan jauh
- Nikmati ketenangan fikiran dan tingkatkan imej jenama anda
ATRIBUTIF
| Kuasa | 12 W & 220 v |
| Aplikasi/Penggunaan | Isi rumah, Pejabat |
| Warna Pencahayaan | mengikut boleh disesuaikan, Boleh dalam warna putih, putih, Pink, rgb, putih hangat |
| Arah Teduh | Bawah atas |
| bahan | logam |
| Ketinggian | 1 kaki hingga 4 kaki |
| Kuasa input | 12 v & 220 v |
| Lumen | 100 lm setiap watt |
| Sekeping Unit | Minimum 10 pcs |
| voltan | 220V |
IMEJ TERPERINCI






TUNJUK PERMOHONAN


