Description/kawalan
Hantar pertanyaan

Penerangan Produk
1. Badan lampu aluminium die-cast
2. Reka bentuk pemegang anti-slip
3. Putaran berbilang sudut Laraskan
4. kaca berkekuatan tinggi, tahan calar seperti baru.
5. Dilengkapi dengan asas boleh tanggal, lebih mudah untuk digunakan.
| Nama Produk: | Lampu Banjir LED |
| Voltan: | AC110-240V DC8.4V |
| Watt: | 50W |
| Kecekapan bercahaya: | 90-110LM/W |
| Suhu Warna: | 2800-6500K |
| Sumber LED: | Epistar |
| Penilaian IP: | IP65 |
| Ra : | >80 |
| Permohonan: | Gudang/Tempat letak kereta/Petak/Kilang/Super market/mall dll |
| Suhu kerja: | (-20 darjah ~ tambah 60 darjah ) |
| Sijil: | CE ROHS |
| Tahun jaminan: | 5 |
Maklumat lanjut


Permohonan

Soalan Lazim
S 1. Bagaimanakah saya boleh membuat pesanan?
Aa) Pesan pada platform alibaba secara langsung, Atau hubungi kami, untuk mendapatkan butiran lanjut, seperti pesanan pukal
harga , kualiti, video, pakej dan sebagainya .Apabila anda mengesahkan untuk membeli daripada kami, invois proforma dengan maklumat bank kami boleh dihantar kepada anda untuk pembayaran.
harga , kualiti, video, pakej dan sebagainya .Apabila anda mengesahkan untuk membeli daripada kami, invois proforma dengan maklumat bank kami boleh dihantar kepada anda untuk pembayaran.
S 2. Apakah jenis sijil yang anda miliki?
A. Kami mempunyai ROHS, CE, EMC, serta paten kebangsaan
S 3. Anda adalah kilang atau syarikat perdagangan?
A. Kami adalah kilang, yang merupakan pembangunan profesional dan pembuatan lampu LED, lampu jalan Suria dan lekapan lampu bandar yang produktif.
S 4. apakah tempoh pembayaran?
A. Kami menerima TT, Western Union, MoneyGram. Paypal, Money Gram, Alibaba
