
Ciri-ciri Produk :
● Plastik ABS, bahan mesra alam yang ringan dan kuat.
● Kalis air: Gunakan cangkerang polietilena berkualiti tinggi yang tahan terhadap penuaan, kakisan dan hentaman. Untuk menjamin bahawa lampu kerja boleh dicas semula berfungsi dengan baik pada hari hujan, mereka mempunyai penarafan kalis air IP55.
● Pemegang: Kebolehlarasan pusingan 180-pendirian lampu membolehkan anda menggantungnya daripada trak atau menggunakannya dalam pegang tangan atau dalam sebarang kedudukan lain. Mengendalikan pelbagai persekitaran pekerjaan adalah mudah.
● Mod pencahayaan: Terdapat tiga pilihan pencahayaan: sengit, sederhana dan stroboskopik (cahaya putih). Lampu kerja boleh menyesuaikan diri dengan sebarang keadaan dan memastikan ia boleh mengendalikan kecemasan.
● Berguna untuk aktiviti luar seperti mendaki dan berkhemah serta memancing pada waktu malam, pasar malam, pembaikan kecemasan, penyiasatan gua dan aktiviti luar yang lain. Satu lampu boleh menampung semua keperluan anda.
Spesifikasi:
| Model | ATO-RFL-20W |
| Kuasa | 20W |
| voltan | AC 170V~260V |
| Kapasiti bateri | 3.7V 4000mA |
| Sijil | UL, CE, Rohs |
| Aksesori | Pengecas DC dan pengecas kereta |
| Dimensi | 195mm*190mm*150mm |
| Berat badan | 1.5kg |
| Gred IP | IP65 |
| Sudut Rasuk | 120 darjah |
| Suhu bekerja | -30~45 darjah |
| Jangka hayat | 50000 Jam |
| Waranti | 3 tahun |
Penerangan:
Lampu kerja mudah alih yang padat dan ringan ini e360557 menawarkan pelbagai pilihan pelekap termasuk pendirian, cangkuk dan pilihan magnet. Ia mempunyai keluaran lumen mod tinggi sebanyak 750 lumen dan dicas menggunakan kabel USB 50cm yang dibekalkan.
Gambar terperinci:








Soalan Lazim
S1: Bolehkah saya mendapatkan pesanan sampel lampu kerja LED?
A1: Ya, pesanan sampel dialu-alukan untuk menguji dan mengesahkan kualiti. Sampel yang dicampur boleh diterima.
S2. Bagaimana pula dengan masa utama lampu kerja LED?
J2: Bergantung pada kuantiti pesanan, pesanan pengeluaran besar-besaran boleh mengambil masa antara 15 dan 25 hari untuk disiapkan.
S3: Bagaimanakah produk dihantar?
A3. Penghantaran ekspres melalui SEA, UDARA, atau DHL, UPS, FedEx, TNT, dsb.
S4: Bolehkah saya mencetak logo saya pada lampu kerja LED, setiap soalan 5?
A4.Kami menawarkan perkhidmatan OEM kepada pelanggan kami, dan kami boleh membantu dalam mencipta label dan kotak warna mengikut spesifikasi anda.
S5: Bagaimanakah cara saya membuat pesanan untuk lampu kerja LED?
A5. Sebagai permulaan, sila berikan kami penerangan terperinci tentang keperluan anda dan persekitaran di mana ia akan digunakan. Kami kemudiannya akan mencadangkan beberapa barangan dan penyelesaian yang akan memenuhi keperluan anda.
Pelanggan akan mengeluarkan pesanan pembelian dan membuat pembayaran yang diperlukan untuk mengesahkan butiran selepas itu kami akan memulakan pengeluaran dan membuat pengaturan penghantaran yang diperlukan.
S6: Mengikuti perkhidmatan?
A6.Kami menawarkan waranti 5-tahun ke atas semua produk kami dan sekiranya berlaku kecacatan pada masa itu, kami sama ada akan menghantar lampu ganti kepada anda atau memasukkannya ke dalam pesanan anda yang seterusnya.
