Description/kawalan
Hantar pertanyaan
ciri:
- Lampu jalan solar yang kalis air boleh beroperasi dalam hujan lebat atau salji.
- Tenaga suria memberi kuasa kepada lampu ini, menjadikannya mesra alam dan berpatutan.
- Lampu jalan suria kalis hujan menerangi jalan, jalan raya, laluan pejalan kaki dan ruang luar yang lain, meningkatkan keselamatan pejalan kaki dan memandu.
Spesifikasi:
| Suhu Warna (CCT) | 3000K, 4000K |
| Kecekapan Bercahaya (lm/w) | 140LM/W |
| kuasa | 50W/100W |
| Kalis air | IP66 Kalis Air |
| Cip LED | 2835 LED, Epistar, Bridgelux, Samsung |
| bahan | Aloi Aluminium + kanta PC |
| Panel Suria | Sel silikon monokristalin |
| Bateri | Bateri litium 12V |
| PF | 0.9 |
| Waranti | 3 tahun |
| Masa mengecas | 7 jam |
| Masa pelepasan | Menyimpan model :3-5 hari hujan |
| Mod Kerja | Penderia PIR |
Imej terperinci:



Penggunaan:


Lampu Jalan Suria Kalis Hujan menawarkan pencahayaan luar yang konsisten dan cekap, terutamanya dalam keadaan basah.
Tentang kami:


